Antrenör: GÖKHAN BALTA

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Kayıt Deklare Koşmaz
Tarih At İsmi Şehir Msf Pist S Derece Kg Takı Jokey St Gny Grup K. No-K. Adı Kcins Ant. Sahip HP Ikramiye S20
21.01.2021 BUZGİBİ Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.46.11 58 KGDB
SKGKR
B.BEKTAŞ 4 3,5 4A 4 Maiden G.BALTA RAMAZAN ÖZDEMİR 19 8.900 14 Video
14.01.2021 MÜHENDİS Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.16.61 55,5 KGSK
M.E.DOĞAN 15 4,4 4+İ 8 Handikap 16 G.BALTA ŞİRİN DOĞAN 50 10.100 19 Video
29.12.2020 URFA KRALI Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.24.84 50 DBSKG
SK
B.SARIDAL 13 14,6 3A 8 Handikap 15 G.BALTA HALEF KATI 36 7.900 19 Video
26.12.2020 MYSTERY FOCUS Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.20.15 56,5 KGK
DBSGKR
F.YARDIMCI 12 4,3 8 Handikap 14 G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 33 6.400 20 Video
23.12.2020 HAN SOLO Elazığ 2000 K:Islak 3 2.14.07 58 KGK
DB
N.ALTIN 7 3,8 3+İ 3 Handikap 14 G.BALTA EKREM ALTIN 28 6.400 18 Video
22.12.2020 CHEAT Diyarbakır 1700 K:Islak 3 1.51.29 63 KGSK
N.ALTIN 3 1,5 3+İ 6 - ADALET KV-6 G.BALTA MEHMET DOĞAN 81 11.500 19 Video
20.12.2020 ÖZYAZAR Diyarbakır 1700 K:Normal 3 2.06.64 53,5 DB İ.AKYAVUZ 6 7,7 4+A 6 Handikap 16 G.BALTA ÖMER DOĞAN 43 10.100 20 Video
19.12.2020 CAN TITANIC Şanlıurfa 1700 K: 3 1.59.30 56 KGK
M.ÜNLÜ 9 5,1 1 ŞARTLI 4/Dişi G.BALTA MÜCAHİT ERCAN 30 7.900 14 Video
15.12.2020 CAMPS BAY Diyarbakır 1800 K:Normal 3 2.05.77 54 KGDB
A.AKDEMİR 2 16,75 3+İ 2 ŞARTLI 2 G.BALTA İ.HALİL ÜNLÜ 14 5.000 3 Video
13.12.2020 HAN SOLO Diyarbakır 1800 K:Normal 3 2.02.18 60 KGK
DB
N.ALTIN 10 7,5 3+İ 1 Handikap 13 G.BALTA EKREM ALTIN 28 4.600 19 Video
13.12.2020 TAVLU Diyarbakır 2000 K:Normal 3 2.16.18 53 SKGSK
M.E.DOĞAN 6 24,4 2 Handikap 15 G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 30 7.900 19 Video
12.12.2020 FERDOCAN Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.51.55 57 KG S.KAPLAN 4 21,6 3A 4 Maiden G.BALTA İSMAİL SANCAR 19 8.900 17 Video
06.12.2020 AĞAYUSUF Elazığ 1800 K:Normal 3 2.14.36 62 KGK
DB
C.TEPE 6 7,9 4+A 1 Handikap 14 G.BALTA ABDULKADİR YAZAR 45 6.400 19 Video
05.12.2020 MYSTERY FOCUS Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.39.53 60 KGK
DB
F.YARDIMCI 7 5,15 8 ŞARTLI 3 G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 29 6.400 15 Video
25.11.2020 NOPE Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.20.00 51 K A.AKDEMİR 10 20,65 1 Maiden G.BALTA SİNAN KORKMAZ 8.900 20 Video
14.11.2020 KÜÇÜK MİZGİN Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.36.78 54 SKGSK
M.E.DOĞAN 13 1,75 3A 2 Maiden G.BALTA ABDULHAMİT YARDIMCI 28 8.900 18 Video
11.11.2020 GÜZELHAT Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.28.96 53 KGK
A.AKDEMİR 9 53,95 3A 9 Maiden/Dişi G.BALTA SEFER ÜNLÜ 19 8.900 15 Video
07.11.2020 MÜHENDİS Şanlıurfa 1900 K:Normal 3 2.18.95 52,5 KGSK
N.ALTIN 3 3,3 3+İ 3 Handikap 16 G.BALTA ŞİRİN DOĞAN 43 10.100 12 Video
31.10.2020 MÜHENDİS Şanlıurfa 1400 K: 3 1.36.01 58 KGSK
İ.KATI 11 18,2 3+İ 6 ŞARTLI 5 G.BALTA ŞİRİN DOĞAN 42 8.800 11 Video
25.10.2020 ŞEŞENBEYİ Diyarbakır 2000 K:Normal 3 2.31.23 58 KGDB
SK
M.DOĞAN 4 5,9 4A 3 ŞARTLI 3 G.BALTA NECATİ YARDIMCI 37 4.900 19 Video
21.10.2020 KRAL MİDAS Elazığ 1200 K:Normal 3 1.19.41 57 KGK
M.ÜNLÜ 8 4,2 1 Maiden G.BALTA SELAMİ ÜNLÜ 23 7.400 18 Video
18.10.2020 BAĞRIYANIK Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.25.46 53 SK E.AKKILIÇ 11 14,05 4+A 1 ŞARTLI 4 G.BALTA SIDDIK KAYA 35 6.600 20 Video
11.10.2020 UÇANAT Diyarbakır 1700 K:Normal 3 1.55.64 53 K N.ALTIN 5 3,25 1 ŞARTLI 3 G.BALTA FARUK ERDALOĞLU 32 4.900 13 Video
10.10.2020 URFA KRALI Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.28.99 60 DBSKG
SK
H.PARILDAR 4 12,15 3A 1 ŞARTLI 3 G.BALTA HALEF KATI 30 4.900 19 Video
07.10.2020 CAN DOSTUM Elazığ 1200 K:Normal 3 1.18.07 57 SKGSK
M.ÜNLÜ 3 5,05 3+İ 7 Handikap 14/Dişi G.BALTA CELAL CİNGÖZ 28 4.900 12 Video
07.10.2020 KRAL MİDAS Elazığ 1200 K:Normal 3 1.20.95 55 KGK
C.TEPE 7 8,85 8 Maiden G.BALTA SELAMİ ÜNLÜ 7.400 19 Video
05.10.2020 ESLİNA Elazığ 1200 K:Normal 3 1.28.09 52 DB C.TEPE 6 14,3 4A 5 ŞARTLI 5 G.BALTA İSMAİL GÜRLER 33 8.800 18 Video
04.10.2020 GREEN VOILETTE Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.16.93 50 KGDB
SK
M.B.ÇAKMAK 12 13,85 3+İ 2 Handikap 14 G.BALTA HASAN ÇİZİK 15 4.900 8 Video
04.10.2020 COPY CENTER Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.19.44 57 SKGSK
S.KAPLAN 9 3,9 4 ŞARTLI 2 G.BALTA ÖMER DEMİR 26 4.000 15 Video
27.09.2020 ŞEŞENBEYİ Şanlıurfa 1200 K: 3 1.25.36 56 KGDB
M.DOĞAN 7 11,75 4A 8 ŞARTLI 3 G.BALTA NECATİ YARDIMCI 31 4.900 19 Video
14.09.2020 GÜNEYCAN Elazığ 1200 K:Normal 3 1.18.01 50 DBSKG
SK
C.TEPE 5 7,9 3+İ 2 Handikap 15 G.BALTA SERDAR İZOL 26 6.600 13 Video
14.09.2020 KATIKAYA Elazığ 1200 K:Normal 3 1.31.63 56 KGSK
M.AVŞAR 4 8,6 3A 3 ŞARTLI 2/Dişi G.BALTA MİTHAT KATI 17 4.000 17 Video
13.09.2020 DİRİKBEY Şanlıurfa 1900 K: 3 2.18.49 55 KGSK
N.ALTIN 2 2,95 4A 3 ŞARTLI 4 G.BALTA SABRİ ALTIN 43 6.600 16 Video
13.09.2020 AMASYALI Şanlıurfa 2000 K: 3 2.26.51 52 DBSKG
SK
T.YILMAZ 5 13,25 4+A 5 Handikap 15 G.BALTA RAMAZAN ÖZDEMİR 33 6.600 12 Video
07.09.2020 GÜNEYCAN Elazığ 1500 K:Normal 3 1.40.60 55,5 DBSKG
SK
H.ALTUNKILIÇ 6 8,8 3+İ 8 Handikap 14 G.BALTA SERDAR İZOL 25 4.900 14 Video
07.09.2020 ALPERENHAN Elazığ 1700 K:Normal 3 1.57.36 55 SK M.IŞIK 8 10,15 5 ŞARTLI 4 G.BALTA BEDİR ALTIN 39 6.600 14 Video
06.09.2020 FLOOD GRIL Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.30.44 56 KGDB
SK
M.E.DOĞAN 6 15 5 Handikap 15 G.BALTA MUZAFFER YARDIMCI 38 6.600 16 Video
06.09.2020 CHEAT Şanlıurfa 2000 K:Normal 3 2.14.45 56 KGSK
M.AVŞAR 8 5 3+İ 4 ŞARTLI 5 G.BALTA MEHMET DOĞAN 69 8.800 7 Video
31.08.2020 URFA KRALI Elazığ 1200 K:Normal 3 1.32.13 57 DBSKG
SK
M.DOĞAN 2 31,1 3A 2 Maiden G.BALTA HALEF KATI 19 7.400 14 Video
16.08.2020 ÖZDEMİR BEY Adana 2100 K:Normal 3 2.21.15 60 DB E.AKKILIÇ 5 11,3 4+İ 7 Handikap 15 G.BALTA BUBO ERCAN 48 9.000 11 Video
10.08.2020 KURTAR KIZ Şanlıurfa 1100 K:Normal 3 1.12.85 55 KDB
M.ÜNLÜ 4 11,5 5 Maiden G.BALTA CEVHER GÜMÜŞKOLAN 22 7.400 18 Video
10.08.2020 DAWSON Şanlıurfa 1100 K:Normal 3 1.13.25 53 KGSK
Y.ÇELİKBAŞ 8 10,85 2 Maiden G.BALTA M.HAKKI ÜÇEŞ 7.400 19 Video
10.08.2020 THUNDER MAN Şanlıurfa 1800 K:Normal 3 2.03.16 58 KGDB
SK
F.YARDIMCI 8 5,6 11 Maiden G.BALTA REŞİT DEMİR 16 7.400 11 Video
03.08.2020 KALBİN OĞLU Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.28.82 54 SK M.E.DOĞAN 1 13,6 3A 1 Maiden G.BALTA ABDULHAMİT YARDIMCI 21 7.400 17 Video
03.08.2020 ÖZYAZAR Şanlıurfa 1700 K:Normal 3 2.06.22 61,5 KG H.POLAT 1 9,2 4A 10 Handikap 14 G.BALTA ÖMER DOĞAN 39 4.900 17 Video
20.07.2020 KARAKARTALIM Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.15.38 59,5 DB M.ÜNLÜ 4 26,15 4+İ 12 Handikap 14 G.BALTA HÜSNÜ ERCAN 37 4.900 14 Video
20.07.2020 ZELİŞ SULTAN Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.31.98 56 SK R.DOĞAN 13 16 7 Maiden G.BALTA ABDULKADİR YAZAR 20 7.400 13 Video
20.07.2020 TAKİPETBENİ Şanlıurfa 1900 K:Normal 3 2.05.83 58 KGSK
Y.CENGİZ 8 7,8 4+İ 9 ŞARTLI 4 G.BALTA ZEYNEP DOĞAN 61 6.600 20 Video
13.07.2020 ÖZYAZAR Şanlıurfa 2000 K:Normal 3 2.30.61 59 N.ALTIN 11 8,4 4A 10 Handikap 14 G.BALTA ÖMER DOĞAN 39 4.900 15 Video
29.06.2020 CHEAT Şanlıurfa 2000 K:Normal 3 2.13.66 54,5 KGDB
SK
N.ALTIN 7 6,85 4+İ 4 - HARRAN ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ DEKANLIĞI ŞARTLI 5 G.BALTA MEHMET DOĞAN 69 8.800 10 Video
Toplam 312 sonuçtan 50 tanesi gösteriliyor
Başa Dön
 
Yükleniyor...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB