Antrenör: GÖKHAN BALTA

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Kayıt Deklare Koşmaz
Tarih At İsmi Şehir Msf Pist S Derece Kg Takı Jokey St Gny Grup K. No-K. Adı Kcins Ant. Sahip HP Ikramiye S20
18.01.2021 CHEAT Şanlıurfa 2000 K:Normal 4 2.16.34 56 KGSK
N.ALTIN 14 3,05 4+İ 8 - AKÇAKALE BELEDİYESİ KV-6 G.BALTA MEHMET DOĞAN 81 5.750 17 Video
07.01.2021 SAKARBAŞI Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.26.36 54,5 DBSK
M.CANPOLAT 11 29,9 4+İ 8 Handikap 14 G.BALTA MEHMET DEMİR 28 3.200 14 Video
07.01.2021 OĞLUM TURAN Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.28.86 58 K F.FELHAN 9 7,65 2 Handikap 13 G.BALTA MURAT ERCAN 33 2.300 18 Video
07.01.2021 BOZKIRBEYİ Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 2.18.80 58 B.BEKTAŞ 10 29,25 4A 1 Maiden G.BALTA SİNAN KORKMAZ 15 4.450 15 Video
04.01.2021 AHUCAN Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.39.57 54 KGK
A.AKDEMİR 10 7 7 Maiden/Dişi G.BALTA HÜSNÜ ERCAN 26 4.450 17 Video
04.01.2021 MY DEAR SISTER Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.40.95 58 KGDB
SK
M.AVŞAR 4 20,75 3 Maiden/Dişi G.BALTA DİNÇER ALACA 10 4.450 12 Video
04.01.2021 CHEAT Şanlıurfa 1900 K:Normal 4 2.14.13 57 KGSK
Y.CENGİZ 12 2,35 4+İ 2 ŞARTLI 4 G.BALTA MEHMET DOĞAN 81 3.950 18 Video
30.12.2020 CAMPS BAY Elazığ 1500 K:Nemli 4 1.37.42 57 KGDB
N.ALTIN 5 9,65 3+İ 4 ŞARTLI 3 G.BALTA İ.HALİL ÜNLÜ 14 3.200 1 Video
23.12.2020 BUZGİBİ Elazığ 1200 K:Islak 4 1.28.21 57 KGDB
SK
B.BEKTAŞ 5 8,3 3A 4 Maiden G.BALTA RAMAZAN ÖZDEMİR 19 4.450 11 Video
22.12.2020 URFA KRALI Diyarbakır 1200 K:Islak 4 1.26.53 57 DBSKG
SK
M.DOĞAN 13 13,1 3A 7 ŞARTLI 5 G.BALTA HALEF KATI 36 5.050 20 Video
20.12.2020 GÜZELHAT Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.29.36 56 KGK
M.ÜNLÜ 1 5,95 3A 1 ŞARTLI 2/Dişi G.BALTA SEFER ÜNLÜ 19 2.500 13 Video
16.12.2020 BENBAT Elazığ 1200 K:Islak 4 1.20.39 57 DBSKG
SK
M.ÜNLÜ 3 6,25 1 Maiden G.BALTA EKREM ALTIN 4.450 19 Video
15.12.2020 NOPE Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.18.60 54 K E.AKKILIÇ 12 11,85 4 Maiden G.BALTA SİNAN KORKMAZ 20 4.450 18 Video
15.12.2020 AHUCAN Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.19.87 54 KGK
M.E.DOĞAN 10 6,3 1 Maiden G.BALTA HÜSNÜ ERCAN 26 4.450 18 Video
13.12.2020 TOPANGA Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.17.68 59 KGDB
SK
M.E.DOĞAN 5 5,3 3+İ 4 ŞARTLI 4 G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 75 3.950 18 Video
12.12.2020 BUZGİBİ Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.50.18 57 DBSKG
SK
B.BEKTAŞ 6 10,55 3A 7 Maiden G.BALTA RAMAZAN ÖZDEMİR 19 4.450 12 Video
05.12.2020 CAN TITANIC Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.39.83 53 KGK
İ.AKYAVUZ 14 12,8 8 ŞARTLI 3 G.BALTA MÜCAHİT ERCAN 29 3.200 15 Video
02.12.2020 UÇANAT Elazığ 1600 K:Islak 4 1.46.41 53 K H.ALTUNDAĞ 7 5,5 8 ŞARTLI 2 G.BALTA FARUK ERDALOĞLU 30 2.500 11 Video
02.12.2020 ÖZDEMİR BEY Elazığ 1800 K:Islak 4 2.01.86 60 DB Y.ÇELİKBAŞ 3 18,45 3+İ 2 ŞARTLI 3 G.BALTA BUBO ERCAN 40 3.200 6 Video
29.11.2020 CAN DOSTUM Elazığ 1200 K:Normal 4 1.17.19 55 SKGSK
H.PARILDAR 4 2,5 3+İ 3 Handikap 15/Dişi G.BALTA CELAL CİNGÖZ 31 3.950 20 Video
29.11.2020 FAST GIRL Elazığ 1200 K:Normal 4 1.20.20 60 KGK
DB
F.YARDIMCI 3 1,8 1 ŞARTLI 3/Dişi G.BALTA MÜCAHİT ERCAN 30 3.200 19 Video
25.11.2020 LONGLIP Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.20.69 55 SKGSK
F.YARDIMCI 7 1,9 1 Maiden G.BALTA ÖMER KARAÇİZMELİ 26 4.450 19 Video
21.11.2020 MYSTERY FOCUS Şanlıurfa 1400 K:Nemli 4 1.40.46 58 KGK
DB
F.YARDIMCI 4 2,55 1 Maiden G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 29 4.450 16 Video
16.11.2020 HAN SOLO Elazığ 1800 K:Normal 4 2.03.61 55,5 KGK
DB
N.ALTIN 10 9,75 3+İ 4 Handikap 13 G.BALTA EKREM ALTIN 20 2.300 10 Video
14.11.2020 KALBİN OĞLU Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.36.89 54 SK E.AKKILIÇ 4 1,75 3A 2 Maiden G.BALTA ABDULHAMİT YARDIMCI 21 4.450 15 Video
14.11.2020 BOZKIRBEYİ Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.39.26 57 N.ALTIN 7 19,3 3A 8 Maiden G.BALTA SİNAN KORKMAZ 14 4.450 17 Video
11.11.2020 DEM DEM Diyarbakır 1800 K:Normal 4 2.03.45 61 SK M.AVŞAR 3 3,7 7 - DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KV-6 G.BALTA HÜSEYİN KOLSUZOĞLU 63 5.750 15 Video
08.11.2020 AĞAYUSUF Elazığ 1500 K:Normal 4 1.48.37 52 KGK
DB
C.TEPE 2 16,8 4+A 2 Handikap 16 G.BALTA ABDULKADİR YAZAR 41 5.050 12 Video
01.11.2020 AHUCAN Adana 1200 Ç:Normal
3.3
4 1.15.66 55 K Y.ÇELİKBAŞ 13 16,6 4 - SEA HERO ŞARTLI 1 G.BALTA HÜSNÜ ERCAN 7.200 20 Video
25.10.2020 URFA KRALI Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.28.95 56,5 DBSKG
SK
M.DOĞAN 1 9 3A 2 Handikap 13 G.BALTA HALEF KATI 30 1.800 17 Video
21.10.2020 CAMPS BAY Elazığ 1200 K:Normal 4 1.18.05 56,5 KGDB
N.ALTIN 3 8 3+İ 3 Handikap 13 G.BALTA İ.HALİL ÜNLÜ 20 1.800 6 Video
21.10.2020 CATASTROPHE Elazığ 1700 K:Normal 4 1.57.10 58 KDB
F.YARDIMCI 1 4,65 5 Handikap 13 G.BALTA M.REŞİT GÖRGÜN 27 1.800 14 Video
12.10.2020 ÖZYAZAR Elazığ 1800 K:Normal 4 2.17.82 60,5 E.KILIK 2 5,55 4A 3 Handikap 14 G.BALTA ÖMER DOĞAN 39 2.450 15 Video
03.10.2020 URFA KRALI Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.26.77 56,5 DBSKG
SK
H.PARILDAR 5 7,25 3A 4 Handikap 13 G.BALTA HALEF KATI 29 1.800 20 Video
30.09.2020 RÜZGAR Elazığ 1500 K:Normal 4 1.39.58 59,5 DBSK
V.KIZMAZ 6 12,65 3+İ 8 Handikap 14 G.BALTA MURAT ERŞAHİN 36 2.450 5 Video
23.09.2020 TAKİPETBENİ Elazığ 1900 K:Normal 4 2.10.28 58 KGSK
İ.ÇİZİK 7 8,45 3+İ 8 ŞARTLI 5 G.BALTA ZEYNEP DOĞAN 63 4.400 16 Video
16.09.2020 KRAL MİDAS Elazığ 1200 K:Normal 4 1.24.00 57 KGK
M.ÜNLÜ 1 2,4 7 Maiden G.BALTA SELAMİ ÜNLÜ 3.700 20 Video
16.09.2020 OVA BEYİ Elazığ 1500 K:Normal 4 1.54.05 61,5 DBSKG
SK
V.KIZMAZ 4 14,35 4+A 4 Handikap 13 G.BALTA YÜKSEL ARSLAN 29 1.800 8 Video
07.09.2020 RÜZGAR Elazığ 1500 K:Normal 4 1.40.75 63 DBSK
V.KIZMAZ 4 10,15 3+İ 8 Handikap 14 G.BALTA MURAT ERŞAHİN 39 2.450 7 Video
07.09.2020 AĞAYUSUF Elazığ 1600 K:Normal 4 2.01.26 61 KGK
E.KILIK 3 10,25 4+A 7 ŞARTLI 4 G.BALTA ABDULKADİR YAZAR 43 3.300 16 Video
06.09.2020 TAKİPETBENİ Şanlıurfa 2000 K:Normal 4 2.16.00 57 KGSK
M.IŞIK 10 6 3+İ 4 ŞARTLI 5 G.BALTA ZEYNEP DOĞAN 63 4.400 17 Video
31.08.2020 CAN DOSTUM Elazığ 1200 K:Normal 4 1.18.59 57 DBSKG
SK
M.B.ÇAKMAK 12 4,8 3+İ 8 Handikap 14/Dişi G.BALTA CELAL CİNGÖZ 28 2.450 11 Video
26.08.2020 AĞAYUSUF Elazığ 1600 K:Normal 4 2.02.57 50,5 KGK
H.ALTUNDAĞ 3 8,15 4A 2 Handikap 16 G.BALTA ABDULKADİR YAZAR 43 4.400 17 Video
19.08.2020 MADE OF HONOUR Elazığ 1200 K:Normal 4 1.21.80 53 KGK
DB
N.ALTIN 2 1,7 2 ŞARTLI 3 G.BALTA SARAÇ TURAN 31 2.450 20 Video
19.08.2020 ERKARSLAN Elazığ 2000 K:Normal 4 2.18.94 50 DBSKG
SKBB
C.TEPE 3 7,45 3 Handikap 16 G.BALTA SARAÇ TURAN 37 4.400 16 Video
10.08.2020 CAN DOSTUM Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.23.46 59 SKGSK
M.IŞIK 2 3,15 4+İ 4 Handikap 14/Dişi G.BALTA CELAL CİNGÖZ 30 2.450 13 Video
03.08.2020 ÜMİDİMSİN Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 2.06.40 53,5 KGDB
SK
M.E.DOĞAN 3 19,95 4A 10 Handikap 14 G.BALTA MUZAFFER YARDIMCI 23 2.450 11 Video
29.07.2020 ÖZYAZAR Elazığ 1200 K:Normal 4 1.28.83 56 KG M.DOĞAN 2 12,55 4A 6 - ELAZIĞ JANDARMA KV-6 G.BALTA ÖMER DOĞAN 39 4.800 15 Video
27.07.2020 ZELİŞ SULTAN Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 1.57.74 58 SK R.DOĞAN 4 6 5 Maiden/Dişi G.BALTA ABDULKADİR YAZAR 20 3.700 12 Video
20.07.2020 FLOOD GRIL Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.16.00 53 KGSK
M.E.DOĞAN 9 15,15 8 - ŞANLIURFA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞARTLI 5 G.BALTA MUZAFFER YARDIMCI 38 4.400 19 Video
Toplam 294 sonuçtan 50 tanesi gösteriliyor
Başa Dön
 
Yükleniyor...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB