Jokey: MEHMET DOĞAN 4. olduğu Koşular

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Kayıt Deklare Koşmaz
Tarih At İsmi Şehir Msf Pist S Derece Kg Takı St Gny Grup K. No-K. Adı Kcins Ant. Sahip HP Ikramiye S20
25.11.2020 DEJNİKLİ Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.21.27 57 KGSK
3 10,9 5 Maiden M.A.SUBAY MURAT YILDIZ 4.450 20 Video
23.11.2020 LUKİ SARE Elazığ 1200 K:Normal 4 1.18.93 55 KGSK
7 12,85 5 Maiden H.YILDIRIM ÖZER BOYRAZ 4.450 20 Video
23.11.2020 NEYMAN Elazığ 1200 K:Normal 4 1.28.78 61 KG 5 10,6 4+A 7 ŞARTLI 2 A.GÜRGÖZE METİN ARSLAN 20 2.500 13 Video
23.11.2020 BREDELAL Elazığ 1800 K:Normal 4 2.13.87 59,5 DB 7 9 4+A 4 Handikap 16 A.GÜRGÖZE METİN ARSLAN 56 5.050 18 Video
18.11.2020 ALTIN KRAL Diyarbakır 1700 K:Normal 4 2.06.98 59,5 8 12,35 4+A 8 - ZERZEVAN KALESİ ŞARTLI 5 M.KARALI GÖKHAN YILDIZ 48 5.050 19 Video
14.11.2020 LİYA Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 2.06.20 56 DBSKG
SK
8 20,45 3+İ 7 ŞARTLI 2 M.KEKLİK FEVZİ YILMAZ 28 2.500 10 Video
09.11.2020 RED REBEL Elazığ 1200 K:Normal 4 1.15.82 57 KGDB
SKÖG
6 10,1 3+İ 8 Handikap 16 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 53 3.788 4 Video
07.11.2020 YUSUFUM Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.28.51 57 KGDB
SK
7 2,15 4 Maiden M.KEKLİK MEHMET DEMİR 22 4.450 15 Video
04.11.2020 DUBAI LUCK Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.20.68 57 SKGSK
9 38,1 1 Maiden H.DEĞİRMENCİ MESUT ÇEVİKEL 16 4.450 18 Video
02.11.2020 GÜLAYFER Elazığ 1200 K:Islak 4 1.27.62 60,5 SK 10 13,65 4+A 8 Handikap 14/Dişi M.A.SUBAY MEHMET KÜÇÜKÇAY 40 3.200 14 Video
26.10.2020 ALSOOMSE Elazığ 1200 K:Normal 4 1.19.74 56 KGSK
SGKR
6 17,85 1 Maiden E.KOÇAK NURİ CANPOLAT 13 3.700 13 Video
26.10.2020 SILVER CLOUD Elazığ 1900 K:Normal 4 2.08.13 57 KGK
6 10,75 3+İ 4 - ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI A 3 M.KEKLİK MEHMET DEMİR 71 9.800 15 Video
25.10.2020 URFA KRALI Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.28.95 56,5 DBSKG
SK
1 9 3A 2 Handikap 13 G.BALTA HALEF KATI 30 1.800 17 Video
19.10.2020 MAZLUM AĞA Elazığ 2000 K:Normal 4 2.32.09 60 DBSK
1 5,05 4+A 7 - AĞRI DAĞI KV-7 M.BARCİN HAZIM AKTAŞ 67 5.350 18 Video
17.10.2020 TATVAN BEYİ Diyarbakır 2000 K:Normal 4 2.14.37 60 DBSK
6 11,2 3+İ 3 ŞARTLI 4 B.FAHRİOĞLU MAHMUT TEKİN 56 3.300 18 Video
28.09.2020 SHABBY Elazığ 1200 K:Normal 4 1.21.39 57 KGSK
6 4,4 1 Maiden/Dişi S.SAYIN SAHDUN KAYA 25 3.700 13 Video
27.09.2020 HIZLI ZELİŞ Şanlıurfa 1200 K: 4 1.25.25 61 KGK
DB
5 4,25 4+A 3 Handikap 15 Ö.YALÇIN HÜSEYİN BECENE 50 3.300 13 Video
23.09.2020 UÇURAN Elazığ 1800 K:Normal 4 2.15.49 56,5 DB 5 7,55 4+A 1 Handikap 17 Ş.OLĞAÇ OSMAN GÜLLÜ 50 4.550 19 Video
23.09.2020 ÖZLATİKA Elazığ 2000 K:Normal 4 2.37.03 58 KGDB
11 13,75 4A 4 ŞARTLI 5/Dişi M.KARALI MEHMET S. MELİK 24 4.400 11 Video
20.09.2020 CİBEK OĞLU Şanlıurfa 1400 K: 4 1.39.51 62,5 KGDB
SK
9 4,2 4+A 6 ŞARTLI 5 S.V.KAYA CEMİL GÖKHAN 80 4.400 12 Video
16.09.2020 BEŞALTIGÜLÜ Elazığ 1200 K:Normal 4 1.29.24 60,5 KGDB
SK
9 8,25 4+A 8 Handikap 14/Dişi V.ÇİZİK SALİH ÇİZİK 36 2.450 15 Video
31.08.2020 DİCLENİN ATEŞİ Elazığ 1200 K:Normal 4 1.31.74 55 1 27,85 3A 9 Maiden At Sahibi MAHMUT AKBAŞ 3.700 19 Video
17.08.2020 AVCI CUMA Şanlıurfa 1900 K:Normal 4 2.26.15 60,5 DB 12 4,95 4+A 7 Handikap 14 E.HAZAL ŞEKER YAVUZ YILDIZ 37 2.450 9 Video
10.08.2020 COPY CENTER Şanlıurfa 1100 K:Normal 4 1.13.89 57 KGSK
9 2,35 2 Maiden H.TEKİNALP ÖMER DEMİR 26 3.700 17 Video
10.08.2020 YUSUFUM Şanlıurfa 1100 K:Normal 4 1.14.12 57 KGSK
6 18,6 3 Maiden M.KEKLİK MEHMET DEMİR 3.700 19 Video
29.07.2020 ÖZYAZAR Elazığ 1200 K:Normal 4 1.28.83 56 KG 2 12,55 4A 6 - ELAZIĞ JANDARMA KV-6 G.BALTA ÖMER DOĞAN 39 4.800 15 Video
20.07.2020 TEAR OF THE SUN Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.32.10 58 DBSKG
SK
1 10,45 2 Maiden H.TEKİNALP ÖMER DEMİR 16 3.700 14 Video
20.07.2020 RISE OF SILENCE Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.32.33 56 KGDB
SK
7 5,3 5 Maiden S.V.KAYA MURAT YILDIZ 21 3.700 17 Video
06.07.2020 BELLA CAVALLO Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.22.00 58 KGDB
SK
6 10,95 4+İ 7 ŞARTLI 2/Dişi H.TEKİNALP ALİ ŞEKER 20 2.000 14 Video
01.07.2020 RISE OF SILENCE Elazığ 1700 K:Normal 4 2.01.39 56 KGDB
SK
2 2,3 4 Maiden A.GÜRGÖZE MURAT YILDIZ 21 3.700 17 Video
29.06.2020 ESİN RÜZGARI Şanlıurfa 1100 K:Normal 4 1.21.26 55 KGSK
5 38,15 3A 3 Maiden V.ÇİZİK MURAT ÇİZİK 3.700 19 Video
22.06.2020 BELLA CAVALLO Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.16.76 56,5 KGDB
SK
8 16,5 4+İ 10 Handikap 13 H.TEKİNALP ALİ ŞEKER 20 1.800 15 Video
15.06.2020 FLOOD GRIL Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 1.56.01 55,5 KGSK
14 16,6 10 Handikap 14 EY.YARDIMCI MUZAFFER YARDIMCI 33 2.450 18 Video
24.02.2020 KILAVUZAĞASI Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.43.24 61 KGDB
SK
9 18,8 4+A 4 Handikap 15 A.TOPRAK CEMİL GÖKHAN 50 3.050 12 Video
20.02.2020 AMEDYE Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.35.79 58 KGSK
6 8,8 7 Maiden H.TEKİNALP MEHMET DEMİR 13 3.400 17 Video
20.02.2020 RISE OF SILENCE Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.36.52 56 KGDB
SK
3 6,45 3 Maiden S.V.KAYA MURAT YILDIZ 20 3.400 15 Video
10.02.2020 ŞUBAT İKİ Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.31.27 56,5 KG 16 19,75 4A 7 Handikap 14 N.CAMUZ MEHMET DİLBER 38 2.250 14 Video
30.01.2020 EVOLUTION Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.37.16 56 SKGSK
8 19,7 1 Maiden H.TEKİNALP SİNAN KORKMAZ 8 3.400 8 Video
30.01.2020 MAZLUM AĞA Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.42.50 59 DBSK
8 13,9 4+A 6 - GÖBEKLİTEPE KV-8 N.CAMUZ HAZIM AKTAŞ 64 6.150 16 Video
30.01.2020 HARZEMŞAHLI Şanlıurfa 2000 K:Normal 4 2.33.46 60 SKGSK
4 5,75 5+A 2 Handikap 15 M.K.ÇİZİK ELİF KAYA 48 3.050 14 Video
27.01.2020 BİNDALIN GÜLÜ Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 1.58.80 57,5 SKGSK
9 12,7 3 Handikap 14/Dişi A.TOPRAK ALİ GÖZKEMAL 30 2.250 13 Video
13.01.2020 AKTAŞOĞLUMSUN Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 2.09.69 62,5 DB 1 6,95 4+A 6 Handikap 13 N.CAMUZ SABRİ AKTAŞ 31 1.700 19 Video
09.01.2020 MISS ADANA Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.27.48 56,5 DBSK
13 13,3 4 Handikap 13 A.TOPRAK FETHİ TEKPINAR 28 1.700 15 Video
06.01.2020 TUMBUL ŞİMŞEK Şanlıurfa 1400 K:Nemli 4 1.39.88 56 KGSK
10 10,55 5+A 6 ŞARTLI 5 A.İŞIK HÜSEYİN ATAKAYA 60 4.100 17 Video
24.12.2019 RISE OF SILENCE Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.39.83 57 KGDB
SK
7 19,5 6 Maiden/Dişi S.V.KAYA MURAT YILDIZ 13 3.100 16 Video
16.12.2019 ARAL BEY Şanlıurfa 1900 K:Normal 4 2.15.52 58 KGK
DB
13 11,85 3 ŞARTLI 4 A.İŞIK MEHMET DEMİR 30 2.750 16 Video
09.12.2019 ARAL BEY Şanlıurfa 1400 K:Islak 4 1.36.02 58 KGK
DB
13 18,85 8 ŞARTLI 5 A.İŞIK MEHMET DEMİR 30 3.800 16 Video
09.12.2019 GÖNCÜBEY Şanlıurfa 1900 K:Islak 4 2.17.25 56,5 KGSK
11 6,5 3+İ 5 Handikap 15 S.V.KAYA M.BAHADDİN GÖNCÜ 44 2.750 19 Video
18.11.2019 GODFATHER Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.50.72 57 KGK
13 3,1 3A 2 Maiden Ş.OLĞAÇ OSMAN GÜLLÜ 23 3.100 10 Video
13.11.2019 AKTAŞOĞLUMSUN Şanlıurfa 1900 K:Normal 4 2.34.80 56 DB 13 28,8 4A 2 ŞARTLI 4 N.CAMUZ SABRİ AKTAŞ 12 2.750 8 Video
Toplam 344 sonuçtan 50 tanesi gösteriliyor
Başa Dön
 
Yükleniyor...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB