Mikrofon Sende
 
 
 
 
 
 
   

(12) SHADOW MAN - Çarşamba, 22 Eylül 2021 - Diyarbakır 5. Koşu - A 3 - 3 ve Yukarı İngilizler - At No: 9

 

SHADOW MAN Diğer Koşuları

9.Koşu - 19.10.2021 18:00
Adana
3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 17 /H2
5.Koşu - 22.09.2021 19:30
Diyarbakır
3 ve Yukarı İngilizler
ULUSLARARASI DİYARBAKIR KARPUZ FESTİVALİ KOŞUSU
6.Koşu - 15.09.2021 20:00
Diyarbakır
3 ve Yukarı İngilizler
DİYARBAKIR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU
6.Koşu - 30.08.2021 20:30
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU
6.Koşu - 28.07.2021 21:30
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 5
5.Koşu - 12.07.2021 20:30
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
KV-6
3.Koşu - 07.07.2021 19:30
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
8.Koşu - 30.06.2021 21:30
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
2.Koşu - 23.06.2021 17:45
Elazığ
4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 5
8.Koşu - 16.06.2021 21:30
Elazığ
4 ve Yukarı İngilizler
KV-7
9.Koşu - 07.06.2021 21:30
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
4.Koşu - 26.05.2021 19:00
Elazığ
4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
5.Koşu - 05.05.2021 18:30
Elazığ
4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 4/Y1
6.Koşu - 14.04.2021 20:00
Elazığ
4 ve Yukarı İngilizler
ABDULLAH ŞAHİN KOŞUSU
2.Koşu - 08.04.2021 17:15
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 4
4.Koşu - 25.03.2021 19:00
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 17 /H3
2.Koşu - 18.03.2021 18:00
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 3/Y1
3.Koşu - 11.02.2021 19:00
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
ŞARTLI 5
7.Koşu - 01.02.2021 20:30
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
8.Koşu - 18.01.2021 20:30
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
AKÇAKALE BELEDİYESİ KOŞUSU
8.Koşu - 11.01.2021 20:30
Şanlıurfa
4 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
5.Koşu - 22.12.2020 15:00
Diyarbakır
3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
6.Koşu - 08.12.2020 15:30
Diyarbakır
3 Yaşlı İngilizler
ÇINAR KAYMAKAMLIĞI KOŞUSU
7.Koşu - 01.12.2020 16:00
Diyarbakır
3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
7.Koşu - 09.11.2020 21:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 16 /H3
4.Koşu - 26.10.2020 19:30
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU
9.Koşu - 08.10.2020 17:00
Ankara
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 16 /H1
6.Koşu - 16.09.2020 20:30
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
YURTBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU
5.Koşu - 02.09.2020 20:00
Elazığ
3 ve Yukarı İngilizler
Handikap 16 /H3
3.Koşu - 19.08.2020 19:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 16 /H3
8.Koşu - 12.08.2020 21:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 15 /H3
4.Koşu - 29.07.2020 20:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 5
4.Koşu - 22.07.2020 19:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 4
7.Koşu - 15.07.2020 20:30
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 15 /H3
5.Koşu - 01.07.2020 20:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
FIRAT ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ DEKANLIĞI KOŞUSU
3.Koşu - 24.06.2020 19:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 14 /H3
6.Koşu - 17.06.2020 21:00
Elazığ
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 15 /H3
3.Koşu - 09.03.2020 19:30
Şanlıurfa
3 Yaşlı İngilizler
ŞARTLI 4
6.Koşu - 02.03.2020 20:30
Şanlıurfa
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 14 /H3
4.Koşu - 17.02.2020 20:00
Şanlıurfa
3 Yaşlı İngilizler
ŞANLIURFA JANDARMA KOŞUSU
2.Koşu - 10.02.2020 19:00
Şanlıurfa
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 14 /H3
4.Koşu - 06.02.2020 19:00
Şanlıurfa
3 Yaşlı İngilizler
Handikap 15 /H3
1.Koşu - 30.01.2020 17:15
Şanlıurfa
3 Yaşlı İngilizler
Maiden
4.Koşu - 06.11.2019 19:30
Elazığ
2 Yaşlı İngilizler
Maiden
8.Koşu - 29.10.2019 20:30
Adana
2 Yaşlı İngilizler
Maiden
6.Koşu - 22.10.2019 16:00
Diyarbakır
2 Yaşlı İngilizler
Maiden
1.Koşu - 01.10.2019 14:00
Diyarbakır
2 Yaşlı İngilizler
Maiden
2nd of the 47 videos in total recorded are shown.