Turkish | Site Map
 
 
 

Antrenör: SABRİ SAYIN

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Entries, Declarations, Non-Running
Date At İsmi RC D Track St Derece Weight Eq. Jockey N Win Group Race Name Race T. Trainer Owner RT Gain S20
28.12.2017 NASİPLİ Şanlıurfa 1900 K:Normal 5 2.14.33 59,5 M.A.AKTÜRK 1 3,65 3 yo+ Thro 7 Handicap 16 S.SAYIN ASUMAN DİZDAR 67 16 Video
28.12.2017 DOUBLE STEEL Şanlıurfa 1800 K:Normal 6 2.08.47 60 M.DOĞAN 7 20 3 yo+ Thro 9 Condition 4 S.SAYIN SELAMİ NURAL 54 18 Video
28.12.2017 AĞRI ATEŞİ Şanlıurfa 1300 K:Normal 7 1.29.58 56 B M.DOĞAN 13 33,65 2 yo Thro 6 Condition 4 S.SAYIN SÜLEYMAN ATİK 29 19 Video
28.12.2017 COOL TIME Şanlıurfa 1300 K:Normal 8 1.29.82 52 BH
B.BEKTAŞ 10 10,35 2 yo Thro 6 Condition 4 S.SAYIN TUNCER GÖKÇE 32 19 Video
28.12.2017 WHITE ORCHID Şanlıurfa 1800 K:Normal 9 2.10.34 56,5 TT F.YARDIMCI 14 5,8 3 yo+ Thro 9 Condition 4 S.SAYIN BÜLENT SOYSAL 35 13 Video
28.12.2017 SARA CANDAL Şanlıurfa 1800 K:Normal 10 2.10.65 57,5 TT C.TEPE 10 17,95 3 yo+ Thro 9 Condition 4 S.SAYIN MUSTAFA CANDAL 42 14 Video
28.12.2017 RACON Şanlıurfa 1400 K:Normal 11 1.45.32 55 HTT
V.KIZMAZ 6 4,2 3 yo Thro 2 Condition 4 S.SAYIN RAMAZAN ÖZDEMİR 44 12 Video
28.12.2017 FİSKAYA Şanlıurfa 1900 K:Normal 11 Drcsz 58 TT M.IŞIK 6 22,65 4 yo+ Arabian 4 Condition 5 S.SAYIN SELAMİ NURAL 38 8 Video
28.12.2017 AZROWSKI Şanlıurfa 1300 K:Normal 12 1.33.40 57 BH
M.A.AKTÜRK 4 15,75 2 yo Thro 6 Condition 4 S.SAYIN CANER AKGÜN 35 18 Video
25.12.2017 AF ETMEZ Şanlıurfa 1400 K:Normal 10 1.43.55 52 İ.KATAR 12 20 2 yo Thro 3 Maiden At Sahibi ALİ ÖZDEMİR 11 17 Video
24.12.2017 ANTEPLİ ARİF Adana 1200 K:Normal
10.2
3 1.23.42 55 B M.AKYAVUZ 5 7,4 4 yo+ Arabian 3 Handicap 14 S.SAYIN ADİLE KAYA 48 4.600 13 Video
21.12.2017 SARA CANDAL Şanlıurfa 1700 K:Normal 10 2.05.05 55,5 TT M.DOĞAN 4 13,05 3 yo+ Thro 8 Handicap 14 S.SAYIN MUSTAFA CANDAL 42 15 Video
21.12.2017 DOUBLE STEEL Şanlıurfa 1700 K:Normal 18 2.18.80 59 C.TEPE 9 8,95 3 yo+ Thro 8 Handicap 14 S.SAYIN SELAMİ NURAL 54 19 Video
18.12.2017 BROKEN ARROW Şanlıurfa 2000 K:Normal 1 2.21.38 60 M.B.ÇAKMAK 7 2,4 3 yo+ Thro 1 Condition 4 S.SAYIN SELAMİ NURAL 78 20.500 17 Video
18.12.2017 BİLEKKAYA Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 2.12.05 50 H.DEMİRTAŞ 9 9,1 4 yo Arabian 3 Handicap 16 S.SAYIN RAMAZAN ÖZDEMİR 47 2.750 18 Video
18.12.2017 ZEYNO FILLE Şanlıurfa 1400 K:Normal 5 1.39.13 52 BH
E.AKKILIÇ 10 13,45 2 yo Thro 6 Maiden S.SAYIN NİHAT TURAN 19 15 Video
18.12.2017 GALLOPING WISDAM Şanlıurfa 2000 K:Normal 6 2.28.09 63 M.CANPOLAT 4 4,4 3 yo+ Thro 1 Condition 4 S.SAYIN HAMİYET KAVAZ 69 14 Video
18.12.2017 FİSKAYA Şanlıurfa 1700 K:Normal 11 2.26.22 50 TT M.B.ÇAKMAK 12 26,9 4 yo Arabian 3 Handicap 16 S.SAYIN SELAMİ NURAL 38 9 Video
18.12.2017 HIZLIATMACA Şanlıurfa 1400 K:Normal 16 2.07.48 52 B M.IŞIK 14 10,6 3 yo Arabian 7 Condition 5 S.SAYIN OSMAN GÜLLÜ 36 20 Video
17.12.2017 ANTEPLİ ARİF Adana 1900 K:Normal
10.3
3 2.20.79 60 B A.ŞAŞMAZ 2 4,95 4 yo Arabian 1 Condition 3 S.SAYIN ADİLE KAYA 48 4.600 13 Video
14.12.2017 SARA CANDAL Diyarbakır 1700 K:Normal 4 1.52.25 52 TT E.KILIK 7 8,1 3 yo Thro 1 Handicap 15 S.SAYIN MUSTAFA CANDAL 42 2.050 15 Video
14.12.2017 COOL TIME Diyarbakır 1200 K:Normal 5 1.19.20 50 BH
Y.ERGÜN 10 7,25 2 yo Thro 8 Condition 4 S.SAYIN TUNCER GÖKÇE 32 20 Video
14.12.2017 AZROWSKI Diyarbakır 1200 K:Normal 6 1.19.84 55 BH
H.PARILDAR 7 8,05 2 yo Thro 8 Condition 4 S.SAYIN CANER AKGÜN 36 19 Video
14.12.2017 ALANIS Diyarbakır 1900 K:Normal 6 2.10.54 58 TT M.DOĞAN 4 6,95 3 yo Thro 3 Condition 5 S.SAYIN SELAMİ NURAL 46 14 Video
14.12.2017 MAGMA Diyarbakır 1900 K:Normal 12 2.35.56 59,5 BTT
H.ÇİZİK 7 5,2 4 yo+ Arabian 5 Condition 4 S.SAYIN SELAMİ NURAL 75 20 Video
13.12.2017 FIRAT AĞA Şanlıurfa 1200 K:Normal 9 1.31.31 55,5 BTT
V.KIZMAZ 10 9 4 yo+ Arabian 7 Handicap 14 S.SAYIN FAHRETTİN ÖNTAÇ 39 20 Video
13.12.2017 TUMBULSABUHA Şanlıurfa 1400 K:Normal 11 1.57.03 55 BTT
R.DOĞAN 11 30,45 4 yo+ Arabian 4 Condition 4 S.SAYIN NECDET TURAN 41 9 Video
11.12.2017 NASİPLİ Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.34.37 60 M.A.AKTÜRK 12 11,95 3 yo+ Thro 8 Condition 4 S.SAYIN ASUMAN DİZDAR 67 2.050 15 Video
11.12.2017 BABA GÜR Şanlıurfa 2000 K:Normal 6 2.29.73 61,5 TT F.YARDIMCI 1 7,25 3 yo+ Thro 2 Handicap 15 S.SAYIN SELAMİ NURAL 49 16 Video
11.12.2017 YUSUFEFE Şanlıurfa 1700 K:Normal 11 2.38.70 52 BH
E
M.IŞIK 1 7,75 3 yo Arabian 1 Maiden S.SAYIN OSMAN GÜLLÜ 11 7 Video
11.12.2017 DORUK ALİ Şanlıurfa 1400 K:Normal 14 Drcsz 57 H H.DEMİRTAŞ 7 3,1 3 yo+ Thro 8 Condition 4 S.SAYIN RAMAZAN ÖZDEMİR 92 15 Video
07.12.2017 COOL TIME Diyarbakır 1200 K:Normal 1 1.17.88 55 BH
H.ALTUNKILIÇ 7 2,3 2 yo Thro 7 Maiden S.SAYIN TUNCER GÖKÇE 32 21.000 12 Video
07.12.2017 AZROWSKI Diyarbakır 1200 K:Normal 6 1.22.12 55 BH
H.PARILDAR 4 11,3 2 yo Thro 4 Condition 5 S.SAYIN CANER AKGÜN 36 20 Video
07.12.2017 GALLOPING WISDAM Diyarbakır 2000 K:Normal 7 2.26.08 58 R.YILDIRIM 4 4,25 3 yo+ Thro 3 Handicap 16 S.SAYIN HAMİYET KAVAZ 71 15 Video
07.12.2017 FİSKAYA Diyarbakır 1700 K:Normal 12 2.20.71 50 BTT
M.B.ÇAKMAK 2 6,2 4 yo+ Arabian 5 Handicap 16 S.SAYIN SELAMİ NURAL 38 10 Video
06.12.2017 FIRAT AĞA Şanlıurfa 1200 K:Normal 1 1.31.06 58 BTT
V.KIZMAZ 3 8 4 yo Arabian 5 Condition 4 S.SAYIN FAHRETTİN ÖNTAÇ 39 20.500 10 Video
06.12.2017 HIZLIATMACA Şanlıurfa 1200 K:Normal 1 1.32.11 52 B M.IŞIK 4 1,45 3 yo Arabian 4 Maiden S.SAYIN OSMAN GÜLLÜ 36 21.000 12 Video
06.12.2017 OYUNBOZAN Şanlıurfa 1200 K:Normal 5 1.32.45 55 M.A.AKTÜRK 8 4,7 4 yo Arabian 5 Condition 4 S.SAYIN SELAMİ NURAL 32 16 Video
06.12.2017 ANTEPLİ ARİF Şanlıurfa 1200 K:Normal 7 1.33.59 58 B M.ÜNLÜ 7 4,7 4 yo Arabian 5 Condition 4 S.SAYIN ADİLE KAYA 48 14 Video
06.12.2017 YUSUFEFE Şanlıurfa 1200 K:Normal 12 1.48.91 53 BH
E
C.TEPE 1 1,45 3 yo Arabian 4 Maiden S.SAYIN OSMAN GÜLLÜ 11 8 Video
04.12.2017 AĞRI ATEŞİ Şanlıurfa 1200 K:Normal 8 1.26.03 55 B M.A.AKTÜRK 2 15,15 2 yo Thro 6 Condition 3 S.SAYIN SÜLEYMAN ATİK 29 20 Video
04.12.2017 TUMBULSABUHA Şanlıurfa 1400 K:Normal 11 1.56.28 52,5 BTT
H.DEMİRTAŞ 11 10,75 4 yo Arabian 7 Handicap 15 S.SAYIN NECDET TURAN 41 10 Video
03.12.2017 APIKO DORA Adana 2000 K:Normal
10.2
9 2.15.98 54,5 BTT
M.BAYIR 7 6,4 3 yo+ Thro 3 Handicap 17 S.SAYIN BEKİR ÖZDİKER 80 15 Video
30.11.2017 BABA GÜR Diyarbakır 1800 K:Nemli 6 2.02.79 57 M.IŞIK 1 13,05 3 yo+ Thro 6 Condition 3 S.SAYIN SELAMİ NURAL 50 17 Video
30.11.2017 FAIRDISTANT Diyarbakır 1700 K:Nemli 7 2.01.29 50 BTT
Y.ERGÜN 7 11 2 yo Thro 9 Condition 5 S.SAYIN FATMA KAN 30 18 Video
29.11.2017 ZEYNO FILLE Şanlıurfa 1200 K:Normal 5 1.23.94 52 BH
E.AKKILIÇ 5 16,6 2 yo Thro 5 Maiden S.SAYIN NİHAT TURAN 21 16 Video
29.11.2017 ANTEPLİ ARİF Şanlıurfa 2000 K:Normal 6 2.42.14 45 B T.YILMAZ 2 6,7 4 yo+ Arabian 6 Handicap 16 S.SAYIN ADİLE KAYA 50 15 Video
29.11.2017 LADY BOSPORUS Şanlıurfa 1200 K:Normal 8 1.28.74 52 BH
T.E.GÜNAYDIN 6 11,95 2 yo Thro 1 Maiden S.SAYIN AHMET ÖZGÜR YAHLİZADE 19 Video
29.11.2017 DOUBLE STEEL Şanlıurfa 1400 K:Normal 8 1.39.78 59 C.TEPE 5 3,85 3 yo+ Thro 4 Handicap 15 S.SAYIN SELAMİ NURAL 54 20 Video
29.11.2017 FIRAT AĞA Şanlıurfa 2000 K:Normal 12 2.51.30 50 TT Ö.ORDU 4 16,9 4 yo+ Arabian 6 Handicap 16 S.SAYIN FAHRETTİN ÖNTAÇ 34 11 Video
50 records out of 91 are shown
Return to top
 
Loading...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB