Turkish | Site Map
 
 
 

Jokey: HALİL POLAT 3. olduğu Koşular

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Entries, Declarations, Non-Running
Date At İsmi RC D Track St Derece Weight Eq. Jockey N Win Group Race Name Race T. Trainer Owner RT Gain S20
01.12.2020 ZEYNEPMİNA Diyarbakır 1200 K:Nemli 3 1.21.12 57 BH
8 19,3 2 yo Thro 4 Maiden M.BARCİN MEHMET DEMİRKAPI 8.900 19 Video
01.12.2020 ALDIRMAZ Diyarbakır 1200 K:Nemli 3 1.27.78 57 BSGKR
7 14,8 3 yo Arabian 8 Condition 4 V.ÇİZİK ŞEMSETTİN TOYDEMİR 37 7.900 15 Video
23.11.2020 HİLVANLIM Elazığ 1200 K:Normal 3 1.25.67 57 B 1 16 3 yo Arabian 8 Condition 5 S.SAYIN FETHİ TEKPINAR 39 10.100 15 Video
01.11.2020 İLKAYCAN Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.28.26 56 BH
10 7,35 3 yo Arabian 3 Condition 2 M.DEMİROL HALİT DAĞTEKİN 20 5.000 14 Video
01.11.2020 KOZMONOT Diyarbakır 2000 K:Normal 3 2.15.73 59 BSGKR
4 15,55 3 yo+ Thro 4 Handicap 15 A.GÜRGÖZE MEHMET KAYA 35 7.900 17 Video
28.10.2020 AVCI CUMA Diyarbakır 1700 K:Normal 3 2.05.88 60 TT 8 23,3 4 yo+ Arabian 8 - DİYARBAKIR JANDARMA Condition-8 H.DEĞİRMENCİ YAVUZ YILDIZ 52 12.900 20 Video
10.10.2020 ARAL BEY Diyarbakır 1700 K:Normal 3 1.53.44 60 BH
TT
3 18,3 3 yo+ Thro 2 Condition 3 M.KEKLİK MEHMET DEMİR 30 4.900 20 Video
02.09.2020 CELEBORN Elazığ 1100 K:Normal 3 1.15.22 57 BH
2 2,2 2 yo Thro 6 Maiden H.TEKİNALP HALİT DAĞTEKİN 27 7.400 18 Video
24.08.2020 KIRMIZIBAHÇE Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.39.22 58 BTT
12 7,35 4 yo Arabian 5 Condition 4 M.KARALI HAŞİM TINAS 39 6.600 18 Video
03.08.2020 COPY CENTER Şanlıurfa 1100 K:Normal 3 1.13.22 55 BH
3 7,45 2 yo Thro 4 Condition 3 H.TEKİNALP ÖMER DEMİR 26 4.900 18 Video
03.08.2020 ARAL BEY Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.16.54 55 BH
TT
13 14,45 4 yo+ Thro 5 Condition 3 H.TEKİNALP MEHMET DEMİR 24 4.900 9 Video
03.08.2020 ÖZYAZAR Şanlıurfa 1700 K:Normal 3 2.06.22 61,5 B 1 9,2 4 yo Arabian 10 Handicap 14 G.BALTA ÖMER DOĞAN 39 4.900 17 Video
20.07.2020 CELEBORN Şanlıurfa 1000 K:Normal 3 1.05.39 55 BH
7 8,25 2 yo Thro 11 Maiden H.TEKİNALP HALİT DAĞTEKİN 7.400 20 Video
06.02.2020 OĞLUMBARIŞ Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.40.16 58 BTT
5 27,95 4 yo Arabian 2 Maiden EY.YARDIMCI M.FATİH ÖZKAN 15 6.800 12 Video
03.02.2020 HAFİDEKIZ Şanlıurfa 1800 K:Normal 3 2.25.12 58 B 9 6,45 4 yo Arabian 1 Maiden B.TEKİNALP SITKI ŞİMŞEK 19 6.800 13 Video
05.12.2019 SUBUTAY Diyarbakır 1700 K:Islak 3 2.05.71 58,5 BH
12 26,7 3 yo Arabian 6 Handicap 13 A.GÜRGÖZE METİN ARSLAN 33 3.300 12 Video
28.11.2019 PAMELA Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.16.45 57 BH
8 22,9 2 yo Thro 2 Condition 5 F.BAKIR MAHMUT TEKİN 31 7.600 12 Video
30.10.2019 ÇATAK BEYİ Elazığ 1200 K:Normal 3 1.26.02 57 BH
2 25,85 3 yo Arabian 1 Maiden N.CAMUZ MEHMET CAN ÇİZİK 15 6.200 12 Video
02.10.2019 CAN DOSTUM Elazığ 1200 K:Normal 3 1.16.49 61 3 2,6 3 yo Thro 2 Condition 4 İ.SAYIS CELAL CİNGÖZ 37 5.500 19 Video
25.09.2019 ŞEVALABLA Diyarbakır 1900 K:Normal 3 2.22.49 57 7 7,05 4 yo+ Arabian 5 Condition 3 M.BALTA BİLAL CAMUZ 60 4.300 12 Video
18.09.2019 ÜNLÜ KAYA Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.29.36 57 BH
2 9,75 3 yo Arabian 8 Maiden G.BALTA SEFER ÜNLÜ 14 6.200 13 Video
18.09.2019 KUŞE Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.30.04 57 BH
TT
3 7,5 3 yo Arabian 5 Maiden M.KEKLİK MEHMET DEMİR 15 6.200 13 Video
04.09.2019 KUŞE Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.34.55 55 BH
TT
8 68,45 3 yo Arabian 6 Maiden M.KEKLİK MEHMET DEMİR 12 5.100 14 Video
10.07.2019 PARA SAÇAN Elazığ 1200 K:Normal 3 1.28.12 57 13 19,95 4 yo+ Arabian 6 Condition 3 S.SAYIN KUTBETTİN SAÇAN 16 3.800 8 Video
24.06.2019 KILAVUZ KIZI Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.37.37 55 B 14 3,55 3 yo Arabian 2 Maiden A.GÜRGÖZE ERCAN SÖKMEZ 20 5.100 17 Video
03.06.2019 CAN DOSTUM Şanlıurfa 1700 K:Normal 3 1.54.38 58 3 2,7 3 yo Thro 2 Maiden İ.SAYIS CELAL CİNGÖZ 20 5.100 15 Video
03.06.2019 CONİLEŞ Şanlıurfa 2000 K:Normal 3 2.30.50 54,5 B 8 5,25 4 yo+ Arabian 3 Handicap 15 M.KARALI CEVHER GÜMÜŞKOLAN 28 4.900 17 Video
06.05.2019 KOCA OĞUL Şanlıurfa 1700 K:Normal 3 1.50.82 55 BH
10 2,8 4 yo+ Thro 6 - HARRAN ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ DEKANLIĞI Condition 5 M.BALTA ÖMER DEMİR 63 6.700 12 Video
08.04.2019 KİNYAS Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.43.28 58 BTT
9 11,4 4 yo Arabian 6 Maiden M.KEKLİK MEHMET DEMİR 12 5.100 5 Video
01.04.2019 CONİLEŞ Şanlıurfa 1800 K:Nemli 3 2.12.87 59 B 16 5,95 4 yo+ Arabian 7 Handicap 13 M.KARALI CEVHER GÜMÜŞKOLAN 26 2.900 11 Video
01.04.2019 KİNYAS Şanlıurfa 1800 K:Nemli 3 2.18.14 58 BTT
3 22,35 4 yo Arabian 1 Maiden M.KEKLİK MEHMET DEMİR 9 5.100 6 Video
18.03.2019 BLACKS WINNER Şanlıurfa 2100 K:Normal 3 2.21.68 60 TT 5 6,25 4 yo+ Thro 4 - ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI A 3 CUDİ ÖZKAN HASAN KOÇYİĞİT 77 17.500 17 Video
28.02.2019 CONİLEŞ Şanlıurfa 2100 K:Normal 3 2.43.57 59 B 13 35,9 5 yo+ Arabian 1 Handicap 14 M.KARALI CEVHER GÜMÜŞKOLAN 25 3.800 12 Video
31.01.2019 ALANKOZ Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.34.63 55 H 6 4,5 4 yo Arabian 8 Condition 4 A.E.KARAKURT SEYİTHAN ÇİFTÇİ 54 4.900 20 Video
31.12.2018 TOYDEMİRCAN Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.28.23 57 BTT
17 28,05 3 yo Arabian 9 Condition 5 CUDİ ÖZKAN HALİL TOYDEMİR 37 7.100 11 Video
31.12.2018 ALTIN KRAL Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.34.85 58,5 BTT
5 11,05 4 yo+ Arabian 4 Condition 5 M.KARALI GÖKHAN YILDIZ 38 7.100 15 Video
27.12.2018 HOVARDA Şanlıurfa 1200 K:Sulu 3 1.17.93 57 B 7 1,55 2 yo Thro 5 Maiden A.E.KARAKURT BAHRİ ÇİZİK 42 5.400 17 Video
03.12.2018 SIRABENDE Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.47.68 57 BH
TT
13 2,65 3 yo Arabian 1 Maiden M.KEKLİK ABDULKADİR TOPRAK 27 5.400 18 Video
03.12.2018 TAKILBANA Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.48.09 57 B 1 15,65 3 yo Arabian 5 Maiden K.YILDIZ EYYÜP ARTUN 18 5.400 15 Video
12.11.2018 ANGELIC DANCE Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.27.22 55 HTT
4 6,8 2 yo Thro 2 Maiden A.GÜLLÜ MEHMET BEŞERLER 18 5.400 13 Video
12.11.2018 SERDAR AMCA Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.27.22 57 BTT
9 5,1 2 yo Thro 5 Maiden K.YILDIZ MEHMET DEMİR 20 5.400 11 Video
31.10.2018 UÇURAN Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.33.68 57 1 12,45 3 yo Arabian 3 Condition 3 Ş.OLĞAÇ OSMAN GÜLLÜ 35 4.000 17 Video
24.10.2018 SERDAR AMCA Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.16.76 57 BTT
9 12,6 2 yo Thro 1 Maiden K.YILDIZ MEHMET DEMİR 18 5.400 12 Video
14.10.2018 MİNTEMUR ÖZCAN Adana 1200 Ç:Biraz Yumuşak
3.4
3 1.21.93 57 BH
5 14,5 3 yo Arabian 2 Maiden A.DİNÇ BEŞİR KAYA 28 7.000 6 Video
01.10.2018 KILÇIK Adana 1900 K:Normal 3 2.17.42 63 18 20,95 4 yo+ Arabian 9 Handicap 14 Y.MİSDİK M.EMİN OLCAY 65 5.600 17 Video
24.09.2018 DURMAZMEMET Adana 1300 Ç:Normal
3.2
3 1.29.47 57 B 9 7,25 3 yo Arabian 2 Maiden M.TÜRKOĞLU MÜSLÜM KATI 31 7.000 15 Video
09.09.2018 BOZTEPEBEYİ Adana 1500 K:Normal 3 1.44.78 62,5 B 2 7,2 4 yo+ Arabian 6 - BEYDAĞLARI Condition-6 M.UÇAR HACIM KANDEMİR 93 11.200 19 Video
03.09.2018 ZÜHAL HANIM Adana 1200 K:Normal 3 1.26.79 55 BH
E
10 2,7 3 yo Arabian 1 Maiden B.TEKİNALP ABDULLAH TEKİNALP 28 7.000 12 Video
09.05.2018 MİRZEBİN Elazığ 1000 K: 3 1.05.53 57 BH
4 3,95 2 yo Thro 2 Maiden S.V.KAYA MEHMET DEMİR 4.600 19 Video
07.05.2018 GUST OF WIND Şanlıurfa 1900 K:Normal 3 2.16.39 60 TT 3 1,75 3 yo Thro 1 Condition 3 V.ÇİZİK GÖKHAN YAVUZEL 38 3.450 14 Video
50 records out of 299 are shown
Return to top
 
Loading...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB