Turkish | Site Map
 
 
 

Jokey: FERİT YARDIMCI 2. olduğu Koşular

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Entries, Declarations, Non-Running
Date At İsmi RC D Track St Derece Weight Eq. Jockey N Win Group Race Name Race T. Trainer Owner RT Gain S20
11.01.2021 KURTULUŞBEY Şanlıurfa 1700 K:Normal 2 2.09.99 62,5 H 9 4,55 4 yo+ Arabian 5 Handicap 14 A.GÜRGÖZE METİN ARSLAN 40 12.800 13 Video
04.01.2021 AYŞEROSE Şanlıurfa 1900 K:Normal 2 2.29.86 59 B 11 9,05 4 yo+ Arabian 5 Condition 3 EY.YARDIMCI M.ALİ ÖZKAN 57 12.800 14 Video
30.12.2020 NUR SALKIMI Elazığ 1200 K:Nemli 2 1.24.72 62,5 3 6,95 4 yo Arabian 8 Handicap 14 V.ÇİZİK YASİN TEKTAŞ 43 12.800 19 Video
29.12.2020 CAN TITANIC Diyarbakır 1700 K:Normal 2 1.53.90 54 BH
4 2,95 3 yo Thro 7 Condition 3 G.BALTA MÜCAHİT ERCAN 31 12.800 13 Video
29.12.2020 BLACKS WINNER Diyarbakır 2000 K:Normal 2 2.14.55 62 BTT
4 3,5 3 yo+ Thro 2 Condition 4 F.POLAT HASAN KOÇYİĞİT 65 15.800 14 Video
26.12.2020 TİBET Şanlıurfa 1900 K:Normal 2 2.28.79 56,5 B 11 5,7 4 yo+ Arabian 3 Condition 4 S.KURT ŞÜKRÜ POLAT 48 15.800 9 Video
22.12.2020 TAKİPETBENİ Diyarbakır 1700 K:Islak 2 1.51.19 63 B 10 8,85 3 yo+ Thro 6 - ADALET Condition-6 G.BALTA ZEYNEP DOĞAN 68 23.000 18 Video
15.12.2020 DEJNİKLİ Diyarbakır 1200 K:Normal 2 1.19.23 57 BTT
9 2,9 2 yo Thro 7 Maiden M.A.SUBAY MURAT YILDIZ 26 17.800 18 Video
09.12.2020 TİBET Elazığ 2000 K:Islak 2 2.28.15 56,5 B 3 3,75 4 yo+ Arabian 2 Condition 4 S.KURT ŞÜKRÜ POLAT 49 15.800 9 Video
08.12.2020 ÇETEBAŞI Diyarbakır 1200 K:Normal 2 1.21.34 57 B 1 2,55 2 yo Thro 2 Condition 3 M.BALTA ÖMER DEMİR 29 12.800 16 Video
08.12.2020 DİKMETAŞ KIZI Diyarbakır 1200 K:Normal 2 1.27.95 55 H 9 5,3 3 yo Arabian 4 Maiden EY.YARDIMCI FERİDUN YUVARLAK 25 17.800 11 Video
06.12.2020 GREY KURT Adana 1200 K:Normal 2 1.15.79 57 B 1 7,05 2 yo Thro 3 Condition-6 F.E.AKIL FAHRİYE NİSA AKIL 54 32.000 16 Video
02.12.2020 SILVER CLOUD Elazığ 1200 K:Islak 2 1.14.11 63 BH
7 5,55 3 yo+ Thro 3 - ELAZIĞ ÜZÜM FESTİVALİ Handicap 17 G.BALTA MEHMET DEMİR 72 21.800 13 Video
23.11.2020 TRAKYA İNCİSİ Elazığ 1200 K:Normal 2 1.16.18 55 8 2,6 2 yo Thro 1 Maiden FER.ÇELİK ÇETİN YAŞAMALI 27 17.800 18 Video
21.11.2020 RED REBEL Şanlıurfa 1400 K:Nemli 2 1.36.54 63 BTT
11 3,2 3 yo+ Thro 4 Handicap 15 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 55 11.850 3 Video
15.11.2020 HODJA Elazığ 1200 K:Normal 2 1.17.43 55 BSGKR
3 4,55 3 yo Thro 4 Condition 3 V.ÇİZİK SELAHATTİN ÇİZİK 33 12.800 10 Video
07.11.2020 LONGLIP Şanlıurfa 1200 K:Normal 2 1.25.22 55 4 1,5 2 yo Thro 1 Maiden G.BALTA ÖMER KARAÇİZMELİ 26 17.800 15 Video
02.11.2020 ORDİNARRİYO Elazığ 1500 K:Islak 2 1.53.29 53,5 BTT
4 2,25 3 yo Arabian 5 Handicap 15 H.DEĞİRMENCİ NİHAT YILDIZ 35 15.800 18 Video
21.10.2020 LONGLIP Elazığ 1200 K:Normal 2 1.19.60 55 2 4,85 2 yo Thro 7 Maiden M.K.ÇİZİK ÖMER KARAÇİZMELİ 24 14.800 16 Video
19.10.2020 TÜMÖZ KIZI Elazığ 1200 K:Normal 2 1.29.76 55 1 8,5 3 yo Arabian 9 Maiden M.KARALI FERİDUN YUVARLAK 26 14.800 13 Video
18.10.2020 ANATOLIAN STORM Diyarbakır 1800 K:Normal 2 2.00.38 60 BTT
9 4 3 yo+ Thro 2 Handicap 14 A.GÜRGÖZE SEYHAN DİLBER 37 9.800 18 Video
17.10.2020 QAVIY Diyarbakır 1200 K:Normal 2 1.15.88 63 BTT
8 3,5 3 yo+ Thro 4 Handicap 15 EY.YARDIMCI BÜLENT YARDIMCI 57 13.200 19 Video
17.10.2020 OVA BEYİ Diyarbakır 1200 K:Normal 2 1.25.14 54,5 BTT
6 3,8 4 yo Arabian 2 Handicap 14 A.GÜRGÖZE YÜKSEL ARSLAN 31 9.800 10 Video
16.10.2020 FERİT BABA Bursa 1300 Ç:Yumuşak
3.6
2 1.27.14 54 B 2 3,15 3 yo Arabian 6 - AKNASİP Condition-7 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 50 30.000 19 Video
14.10.2020 AVAN Elazığ 1200 K:Normal 2 1.26.48 59 4 1,85 4 yo+ Arabian 6 Condition 5 M.KEKLİK MUNİR GÖKÇE 76 17.600 20 Video
12.10.2020 ERKEN GELEN NİSA Elazığ 1600 K:Normal 2 1.47.35 60 4 1,9 3 yo Thro 1 Handicap 16 H.TEKİNALP M.NABİ DEMİRKOL 54 17.600 19 Video
10.10.2020 CANRIDVAN Diyarbakır 1200 K:Normal 2 1.26.35 59 B 8 2,5 3 yo Arabian 1 Condition 3 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 41 9.800 15 Video
03.10.2020 BERFİN KIZI Diyarbakır 1900 K:Normal 2 2.20.10 56 B 8 2,85 4 yo Arabian 3 Condition 2 M.Y.KILINÇ SERDAR DOĞAN 32 8.000 8 Video
28.09.2020 SİNOŞ Elazığ 1700 K:Normal 2 2.09.84 61 BTT
8 2,65 4 yo+ Arabian 3 Handicap 14 M.KILINÇ MEHMET ALTIN 40 9.800 18 Video
27.09.2020 SMILEY ROSE Şanlıurfa 1900 K: 2 2.07.08 62 2 6,1 3 yo Thro 5 Handicap 14 S.V.KAYA MEHMET KARAKEÇİ 43 9.800 18 Video
23.09.2020 SİNOŞ Elazığ 2000 K:Normal 2 2.35.99 56 BTT
10 3,75 4 yo Arabian 4 Condition 5 M.KILINÇ MEHMET ALTIN 39 17.600 15 Video
06.09.2020 KING OF THE KING Şanlıurfa 1200 K:Normal 2 1.18.60 57 8 1,75 2 yo Thro 6 Maiden M.KILINÇ SEYDİ AKYILDIRIM 30 14.800 18 Video
06.09.2020 ERKEN GELEN NİSA Şanlıurfa 1400 K:Normal 2 1.30.16 59,5 11 4,15 3 yo Thro 5 Handicap 15 H.TEKİNALP M.NABİ DEMİRKOL 43 13.200 20 Video
31.08.2020 İLKAYOĞLU Elazığ 1200 K:Normal 2 1.29.36 57 BH
TT
3 5 3 yo Arabian 5 Maiden M.A.SUBAY SEDAT SUBAY 29 14.800 14 Video
25.08.2020 TEKFORDTEYFİK Kocaeli 1800 K:Normal 2 2.09.21 60 7 2,15 4 yo Arabian 2 Condition 4 EY.YARDIMCI TEYFİK ORAN 77 18.000 17 Video
24.08.2020 DANEDANE Şanlıurfa 1200 K:Normal 2 1.25.88 53,5 B 12 2,65 3 yo Arabian 4 Handicap 14 H.TEKİNALP CEMAL YILDIZ 34 9.800 20 Video
19.08.2020 DEM DEM Elazığ 2000 K:Normal 2 2.18.74 61,5 1 6,75 3 yo Thro 3 Handicap 16 M.KILINÇ BÜLENT DEMİR 62 17.600 18 Video
19.08.2020 ULUPAMİR Elazığ 2000 K:Normal 2 2.36.24 58 B 9 5,85 4 yo Arabian 6 Condition-6 V.ÇİZİK MEHMET EMİN ÇİZİK 51 19.200 18 Video
17.08.2020 SEYRANTEPE Şanlıurfa 1200 K:Normal 2 1.24.86 61,5 B 5 1,7 4 yo Arabian 6 Handicap 16 S.V.KAYA İBRAHİM HALİL ALTINTEN 65 17.600 20 Video
17.08.2020 TÜMÖZ KIZI Şanlıurfa 1300 K:Normal 2 1.39.03 55 2 6,15 3 yo Arabian 2 Maiden M.KARALI FERİDUN YUVARLAK 25 14.800 17 Video
10.08.2020 GIANT FIST Şanlıurfa 1100 K:Normal 2 1.12.89 55 BH
3 2,4 2 yo Thro 2 Maiden S.V.KAYA AVNİ ASLAN 14.800 19 Video
10.08.2020 WEST GROVE Şanlıurfa 1300 K:Normal 2 1.21.88 60 BTT
4 6,5 4 yo+ Thro 8 Condition 5 S.BAKIR NAZAN AKKAYA 67 17.600 19 Video
03.08.2020 SECRET MOMENT Şanlıurfa 1100 K:Normal 2 1.12.12 55 B 5 2,35 2 yo Thro 4 Condition 3 M.KEKLİK İBRAHİM ŞEKER 34 9.800 20 Video
02.08.2020 ES ROBERO Adana 1100 K:Normal 2 1.10.03 57 5 2,85 2 yo Thro 8 Maiden V.ÇİZİK SELAHATTİN ÇİZİK 20.000 20 Video
12.07.2020 ZANAPALI Adana 1400 K:Normal 2 1.27.78 56 BH
4 2,85 4 yo+ Thro 6 Condition 4 K.YILDIZ HALİL KAYA 89 18.000 17 Video
24.06.2020 KILAVUZAĞASI Elazığ 1200 K:Normal 2 1.27.23 60 TT 4 3,9 4 yo+ Arabian 2 Handicap 15 F.BAKIR CEMİL GÖKHAN 50 13.200 9 Video
22.06.2020 BARTOLOMEO Şanlıurfa 1200 K:Normal 2 1.16.67 62 BTT
4 3,75 4 yo+ Thro 10 Handicap 13 V.TEKİN SALİH YILDIZER 32 7.200 9 Video
22.06.2020 BIG PRESINDENT Şanlıurfa 1200 K:Normal 2 1.18.13 58 BTT
6 5,1 3 yo Thro 1 Maiden M.KARALI E.KAYHAN ERGİN 21 14.800 15 Video
22.06.2020 DEM DEM Şanlıurfa 1400 K:Normal 2 1.30.87 58 13 2,75 3 yo Thro 3 Condition 3 M.KILINÇ BÜLENT DEMİR 50 9.800 19 Video
21.06.2020 DİKME AĞASI Adana 1100 Ç:Normal
3.2
2 1.14.16 60 B 5 1,6 3 yo Arabian 3 Condition 2 M.KARALI FERİDUN YUVARLAK 38 11.400 20 Video
50 records out of 773 are shown
Return to top
 
Loading...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB