Turkish | Site Map
 
 
 

Jokey: FERİT YARDIMCI 3. olduğu Koşular

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Entries, Declarations, Non-Running
Date At İsmi RC D Track St Derece Weight Eq. Jockey N Win Group Race Name Race T. Trainer Owner RT Gain S20
14.01.2021 TİBET Şanlıurfa 1900 K:Normal 3 2.26.77 58 B 1 2,6 4 yo+ Arabian 6 Handicap 16 S.KURT ŞÜKRÜ POLAT 53 10.100 19 Video
04.01.2021 GIANT FIST Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.40.82 58 BH
6 4,65 3 yo Thro 3 Maiden S.V.KAYA AVNİ ASLAN 21 8.900 11 Video
30.12.2020 DRONGO Elazığ 1800 K:Nemli 3 1.58.35 60 TT 2 6,5 3 yo Thro 3 Handicap 14 B.KILIÇ NURİ TURAN 35 6.400 12 Video
29.12.2020 SİVERFONG Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.17.88 58 BTT
6 6,65 2 yo Thro 3 Condition 4 M.DEMİROL İBRAHİM HALİL YILDIZSOY 38 7.900 18 Video
29.12.2020 OVA KARTALI Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.24.88 58,5 BTT
5 2,65 4 yo+ Arabian 6 - TAHİR POLAT Condition-7 H.DEĞİRMENCİ MEHMET ÖZKAN 76 12.800 19 Video
26.12.2020 MYSTERY FOCUS Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.20.15 56,5 BH
TTSGKR
12 4,3 3 yo Thro 8 Handicap 14 G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 33 6.400 20 Video
23.12.2020 ŞAHİNTER Elazığ 2000 K:Islak 3 2.14.27 62 BTT
6 2,85 3 yo+ Thro 2 Condition 5 M.BARCİN İLHAN GÜÇLÜ 59 10.100 20 Video
22.12.2020 CANRIDVAN Diyarbakır 1200 K:Islak 3 1.25.35 60 10 1,65 3 yo Arabian 7 Condition 5 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 45 10.100 20 Video
19.12.2020 RED REBEL Şanlıurfa 1200 K: 3 1.20.56 60 BTT
12 2,85 3 yo+ Thro 3 Condition 2 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 55 3.750 4 Video
08.12.2020 MOSKOVAATEŞİ Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.25.27 61,5 BTT
1 2,8 4 yo+ Arabian 8 Condition 2 FER.ÇELİK FEHMİ DEMİR 63 5.000 15 Video
06.12.2020 DORU YİĞİT Adana 1300 K:Normal 3 1.30.84 60,5 B 10 4,1 4 yo+ Arabian 2 Condition 5 R.TAŞDELEN MEMDUH ATEŞ 87 13.800 20 Video
05.12.2020 MYSTERY FOCUS Şanlıurfa 1400 K:Normal 3 1.39.53 60 BH
TT
7 5,15 3 yo Thro 8 Condition 3 G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 29 6.400 15 Video
01.12.2020 ISTANBUL HOUSE Diyarbakır 1700 K:Nemli 3 1.54.45 56 TT 4 5,95 3 yo+ Thro 7 Handicap 16 H.DEĞİRMENCİ ERDAL AĞKAYA 44 10.100 16 Video
28.11.2020 DANEDANE Şanlıurfa 1200 K:Nemli 3 1.33.74 58,5 BTT
2 2,4 3 yo Arabian 3 Handicap 13 FER.ÇELİK CEMAL YILDIZ 34 4.600 16 Video
28.11.2020 ŞİMAL GÜNEŞİ Şanlıurfa 1900 K:Nemli 3 2.40.23 56 BH
TT
1 7,8 4 yo Arabian 1 Maiden İLH.TEKİNALP İLHAN TEKİNALP 23 8.900 8 Video
25.11.2020 PATOZ Diyarbakır 1700 K:Normal 3 2.07.55 60 BH
6 4,5 4 yo+ Arabian 2 Handicap 15 M.A.ÇİÇEK CEMİL GÖKHAN 46 7.900 19 Video
22.11.2020 GOLDEN LION Elazığ 1200 K:Normal 3 1.15.05 63 HTT
SGKR
3 4,05 3 yo+ Thro 3 Handicap 14 V.ÇİZİK MEHMET FESİH ÇİZİK 40 6.400 16 Video
21.11.2020 ESENTEPELİ Şanlıurfa 1200 K:Nemli 3 1.34.34 55 4 2,9 4 yo Arabian 3 Handicap 15 O.GÖRMEZ ALİ ÇİZİK 36 7.900 16 Video
14.11.2020 KRALOĞLU Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.36.49 57 BH
TT
3 5 3 yo Arabian 4 Maiden M.KILINÇ İSMAİL GÜRLER 22 8.900 11 Video
07.11.2020 JOKERTUMBUL Şanlıurfa 2000 K:Normal 3 2.48.36 62,5 BE
2 7,9 4 yo+ Arabian 2 Condition 3 S.KURT RIDVAN TUMBUL 26 6.400 12 Video
04.11.2020 YÜKSELİM Diyarbakır 1800 K:Normal 3 2.14.58 62,5 BTT
7 5,2 4 yo+ Arabian 2 Condition 3 V.ÇİZİK MEHMET ULUSOY 90 6.400 12 Video
02.11.2020 TEKÇAPKAN Elazığ 1500 K:Islak 3 1.50.19 59 BTT
5 2,3 4 yo+ Arabian 2 Condition 5 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 77 10.100 17 Video
02.11.2020 KÜÇÜK MİZGİN Elazığ 1600 K:Islak 3 2.03.18 55 5 1,85 3 yo Arabian 1 Maiden EY.YARDIMCI ABDULHAMİT YARDIMCI 28 8.900 19 Video
31.10.2020 MAN OF STEEL Şanlıurfa 1200 K: 3 1.24.47 55 3 4,65 2 yo Thro 2 Condition 2 V.ÇİZİK SELAHATTİN ÇİZİK 4.000 20 Video
28.10.2020 YABAR AĞA Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.29.44 57 B 8 5,9 3 yo Arabian 9 Maiden FER.ÇELİK FEHMİ DEMİR 22 7.400 10 Video
25.10.2020 DEMİRBAŞ Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.16.78 60 BTT
3 3,8 3 yo+ Thro 4 Condition 2 M.A.SUBAY UĞUR KAZANCI 53 4.000 17 Video
24.10.2020 CRAZY MAKU Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.20.66 54,5 BTT
7 9,7 2 yo Thro 4 Condition 3 M.A.ÇİÇEK REZZAN ÇELİK 24 4.900 18 Video
19.10.2020 ERKEN GELEN NİSA Elazığ 1700 K:Normal 3 1.54.96 54,5 7 2,75 3 yo+ Thro 4 Handicap 16 At Sahibi M.NABİ DEMİRKOL 54 8.800 18 Video
18.10.2020 GEYİKLİ Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.17.94 58,5 BTT
4 1,9 3 yo Thro 3 Handicap 14 M.A.SUBAY ABDULBAKİ ÖZKAN 36 4.900 16 Video
17.10.2020 GÜNIŞIK HANIM Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.29.30 60 BH
10 2,65 3 yo Arabian 6 Condition 2 M.BARCİN HALİL FELHAN 31 4.000 20 Video
12.10.2020 SILVER CLOUD Elazığ 1200 K:Normal 3 1.15.62 60,5 BH
4 4,7 3 yo+ Thro 6 - ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI Condition-7 H.TEKİNALP MEHMET DEMİR 71 10.700 16 Video
11.10.2020 DİCLENİN KIZI Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.27.27 58 BH
10 4 3 yo Arabian 6 Handicap 14 M.K.ÇİZİK NİHAT KARATOPRAK 39 4.900 19 Video
11.10.2020 CUPIDS ARROW Diyarbakır 2000 K:Normal 3 2.14.23 57 BTT
3 5,4 3 yo+ Thro 5 Condition 3 H.TEKİNALP CEMİL GÖKHAN 28 4.900 6 Video
04.10.2020 KÜÇÜK UÇARLIM Diyarbakır 1200 K:Normal 3 1.27.95 60 B 9 3,75 3 yo Arabian 6 Condition 2 A.GÜRGÖZE YÜKSEL ARSLAN 33 4.000 20 Video
30.09.2020 FERİT BABA İstanbul 1200 Ç:Çok Yumuşak
4.2
3 1.20.27 55 8 2,15 3 yo Arabian 4 Condition 5 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 45 14.000 20 Video
23.09.2020 HACIVAT Elazığ 1800 K:Normal 3 2.15.48 63 BTT
E
2 4,35 4 yo+ Arabian 1 Handicap 17 Ş.OLĞAÇ NECATİ TOYDEMİR 63 9.100 19 Video
21.09.2020 ABANA BEYİ Elazığ 1600 K:Normal 3 1.50.43 58 BTT
5 6,25 3 yo Thro 4 Maiden S.SAYIN NİHAT TURAN 24 7.400 12 Video
21.09.2020 EĞİL ATEŞİ Elazığ 1800 K:Normal 3 2.03.52 57 HE
3 3,2 3 yo+ Thro 7 Condition 2 H.TEKİNALP NİHAT ARSLAN 63 4.000 10 Video
06.09.2020 WE WILL SUCCEED Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.20.58 57 BH
9 3,5 2 yo Thro 1 Maiden A.DİNÇ SIDDIKA Y. DEMİRCİ 7.400 19 Video
31.08.2020 KULDOSTU Elazığ 1200 K:Normal 3 1.31.23 57 11 6,5 3 yo Arabian 9 Maiden B.FAHRİOĞLU ÖZER BOYRAZ 7.400 20 Video
31.08.2020 TEKÇAPKAN Elazığ 2000 K:Normal 3 2.34.72 60 BTT
2 2,45 4 yo+ Arabian 3 Condition 4 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 73 6.600 20 Video
26.08.2020 BREDELAL Elazığ 1900 K:Normal 3 2.26.12 63 TT 5 4,4 4 yo+ Arabian 3 Handicap 13 A.GÜRGÖZE METİN ARSLAN 33 3.600 20 Video
25.08.2020 ES ROBERO Kocaeli 1200 K:Normal 3 1.16.80 57 5 2 2 yo Thro 4 Maiden V.ÖZDİL SELAHATTİN ÇİZİK 10.000 19 Video
24.08.2020 QAVIY Şanlıurfa 1200 K:Normal 3 1.15.42 63 BTT
7 5,95 4 yo+ Thro 2 Handicap 15 M.KEKLİK BÜLENT YARDIMCI 53 6.600 13 Video
16.08.2020 YAĞMUR GÖZLÜ Adana 1900 Ç:Normal
3.2
3 2.09.75 59 BH
12 3,1 4 yo Arabian 9 Condition-6 M.H.ELĞAÇ AHMET KILIÇCIOĞLU 85 13.300 12 Video
12.08.2020 LEYLANUR Elazığ 1600 K:Normal 3 2.03.01 55 BH
TT
5 4,65 4 yo Arabian 2 Condition 2 H.TEKİNALP MEHMET ATEŞ 31 4.000 15 Video
11.08.2020 TUMBUL FLOWER Kocaeli 1200 K:Normal 3 1.25.91 55 7 5,45 3 yo Arabian 6 Maiden G.ALTIN REŞİT TUMBUL 27 10.000 16 Video
10.08.2020 DEM DEM Şanlıurfa 1300 K:Normal 3 1.23.61 61,5 3 3,4 3 yo Thro 10 Handicap 16 M.KILINÇ BÜLENT DEMİR 61 8.800 19 Video
10.08.2020 THUNDER MAN Şanlıurfa 1800 K:Normal 3 2.03.16 58 BTT
8 5,6 3 yo Thro 11 Maiden G.BALTA REŞİT DEMİR 16 7.400 11 Video
03.08.2020 REHA HAN Şanlıurfa 1800 K:Normal 3 2.01.64 58 TT 3 5,6 3 yo Thro 8 Condition 4 BAY.YILDIRIM TARIK KARADUMAN 30 6.600 17 Video
50 records out of 772 are shown
Return to top
 
Loading...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB