Turkish | Site Map
 
 
 

Jokey: FERİT YARDIMCI 4. olduğu Koşular

 
Sorgu Tamamlanıyor
 
Entries, Declarations, Non-Running
Date At İsmi RC D Track St Derece Weight Eq. Jockey N Win Group Race Name Race T. Trainer Owner RT Gain S20
02.01.2021 PRENSES GOLDA Adana 1900 K:Normal 4 2.05.34 60 BTT
3 29,55 4 yo+ Thro 5 Condition 4 M.YALÇIN AYTEN SALTABAŞ 39 5.400 20 Video
26.12.2020 KILAVUZAĞASI Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.46.26 61 BTT
8 6,75 4 yo+ Arabian 2 Handicap 16 M.A.ÇİÇEK CEMİL GÖKHAN 58 5.050 19 Video
12.12.2020 RED REBEL Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.19.58 58 BTT
14 5,5 3 yo+ Thro 5 Handicap 16 EY.YARDIMCI ÖMER YARDIMCI 55 3.788 3 Video
09.12.2020 ALTO Elazığ 2000 K:Islak 4 2.16.44 58 9 3,7 3 yo Thro 7 Condition 4 E.KOÇAK BÜNYAMİN ÖZDEMİR 43 3.950 15 Video
06.12.2020 UZAYHAN Adana 1300 K:Normal 4 1.35.00 57 B 3 1,65 3 yo Arabian 5 Maiden M.H.ELĞAÇ YAKUP ELĞAÇ 27 6.000 18 Video
05.12.2020 AKIN OĞLU Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.42.94 57 4 3,65 2 yo Thro 7 Maiden O.GÖRMEZ İSMAİL ŞEŞEN 20 4.450 18 Video
01.12.2020 DEMİRHAN STAR Diyarbakır 1200 K:Nemli 4 1.19.57 59 BTT
4 8,8 2 yo Thro 3 Condition 5 H.DEĞİRMENCİ ABDULKADİR AKALTUN 38 5.050 20 Video
29.11.2020 FAST GIRL Elazığ 1200 K:Normal 4 1.20.20 60 BH
TT
3 1,8 2 yo Thro 1 Condition 3 G.BALTA MÜCAHİT ERCAN 30 3.200 19 Video
25.11.2020 QAVIY Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.16.58 60 BTT
3 4,15 3 yo+ Thro 7 - DİYARBAKIR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ Condition 5 EY.YARDIMCI BÜLENT YARDIMCI 57 5.050 16 Video
25.11.2020 LONGLIP Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.20.69 55 7 1,9 2 yo Thro 1 Maiden G.BALTA ÖMER KARAÇİZMELİ 26 4.450 19 Video
23.11.2020 GÜLAYFER Elazığ 1500 K:Normal 4 1.50.87 58 4 2,75 4 yo Arabian 6 Handicap 15 M.A.SUBAY MEHMET KÜÇÜKÇAY 40 3.950 14 Video
23.11.2020 ENGEL YOK Elazığ 1800 K:Normal 4 1.59.89 63 5 3,5 3 yo+ Thro 3 Handicap 16 FER.ÇELİK ÇETİN YAŞAMALI 65 5.050 20 Video
22.11.2020 RACING PRINCESS Elazığ 1200 K:Normal 4 1.20.66 56,5 BH
TT
7 5,5 2 yo Thro 4 Handicap 13 M.DEMİROL TARIK KARADUMAN 30 2.300 18 Video
21.11.2020 MYSTERY FOCUS Şanlıurfa 1400 K:Nemli 4 1.40.46 58 BH
TT
4 2,55 3 yo Thro 1 Maiden G.BALTA HÜSEYİN YÜKSEL 29 4.450 16 Video
21.11.2020 DANEDANE Şanlıurfa 1300 K:Nemli 4 1.44.84 56 B 1 4,6 3 yo Arabian 7 Handicap 14 FER.ÇELİK CEMAL YILDIZ 34 3.200 17 Video
21.11.2020 KILAVUZAĞASI Şanlıurfa 1400 K:Nemli 4 1.51.25 59 BTT
4 2,85 4 yo+ Arabian 2 Condition 5 M.A.ÇİÇEK CEMİL GÖKHAN 54 5.050 15 Video
16.11.2020 CRAZY CREW Elazığ 1200 K:Normal 4 1.20.83 57 6 3,15 2 yo Thro 5 Condition 5 EY.YARDIMCI BÜLENT YARDIMCI 32 5.050 19 Video
15.11.2020 KILAVUZAĞASI Elazığ 1200 K:Normal 4 1.26.31 61,5 BTT
7 6 4 yo+ Arabian 2 Condition 4 S.BAKIR CEMİL GÖKHAN 54 3.950 16 Video
15.11.2020 TOMBİK DENİZ Elazığ 1500 K:Normal 4 1.41.65 60 BTT
6 3,4 2 yo Thro 6 Condition 4 M.DEMİROL MURAT ÇELİK 33 3.950 18 Video
15.11.2020 EĞİL ATEŞİ Elazığ 1700 K:Normal 4 1.53.93 60 HE
6 1,9 3 yo+ Thro 1 Condition 3 FER.ÇELİK NİHAT ARSLAN 64 3.200 19 Video
14.11.2020 TAŞÇI PEHLİVAN Şanlıurfa 1200 K:Normal 4 1.34.92 55,5 B 11 3,55 4 yo+ Arabian 1 Condition 2 M.E.SARIDAL ZEKİYE DOĞANTÜRK 62 2.500 8 Video
14.11.2020 AMEDYE Şanlıurfa 1900 K:Normal 4 2.20.70 55 B 4 4,4 3 yo Thro 3 Condition 5 M.KEKLİK MEHMET DEMİR 24 5.050 14 Video
09.11.2020 OVA BEYİ Elazığ 1500 K:Normal 4 1.51.72 60,5 BTT
4 1,85 4 yo Arabian 4 Handicap 14 A.GÜRGÖZE YÜKSEL ARSLAN 35 3.200 19 Video
31.10.2020 ÜNDEĞER Şanlıurfa 1400 K: 4 1.50.09 58 BTT
6 3,25 4 yo Arabian 4 Maiden S.SAYIN SUPHİ AKYAVUZ 24 3.700 10 Video
26.10.2020 FAST HEART Elazığ 1200 K:Normal 4 1.18.85 58 BTT
10 9,25 3 yo Thro 8 Maiden M.A.SUBAY ABDULVEHAP AKDAĞ 18 3.700 16 Video
26.10.2020 STEEL RUNNER Elazığ 1600 K:Normal 4 1.46.77 60 TT 4 3,05 3 yo+ Thro 2 Condition 4 S.BAKIR NAFİZ ÇELİK 59 3.300 15 Video
21.10.2020 CATASTROPHE Elazığ 1700 K:Normal 4 1.57.10 58 HTT
1 4,65 3 yo Thro 5 Handicap 13 G.BALTA M.REŞİT GÖRGÜN 27 1.800 14 Video
14.10.2020 SONERİM Elazığ 1500 K:Normal 4 1.41.10 56 TT 8 5,1 3 yo Thro 5 Condition 5 A.GÜRGÖZE MEHMET NARÇİN 38 4.400 20 Video
14.10.2020 FREE POWER Elazığ 2000 K:Normal 4 2.19.18 60 TT 5 7 3 yo+ Thro 2 Condition 3 F.E.AKIL MEHMET EMİN DEMİRKAPU 22 2.450 10 Video
12.10.2020 CATCH THE BREEZE Elazığ 1900 K:Normal 4 2.16.17 58 BTT
9 3,75 3 yo Thro 8 Maiden S.SAYIN SELHATTİN KURT 27 3.700 11 Video
11.10.2020 BERFİN KIZI Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.26.31 58 B 5 2,9 4 yo+ Arabian 3 Condition 3 M.Y.KILINÇ SERDAR DOĞAN 32 2.450 15 Video
10.10.2020 TAŞÇI PEHLİVAN Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.25.37 56 B 3 4,15 4 yo+ Arabian 3 Condition 3 H.TEKİNALP ZEKİYE DOĞANTÜRK 67 2.450 12 Video
10.10.2020 ESKAYRA Diyarbakır 1700 K:Normal 4 1.54.00 60 6 3,15 3 yo+ Thro 2 Condition 3 H.TEKİNALP M.GARİP YILMAZOĞLU 72 2.450 14 Video
07.10.2020 DERBENTLİ Elazığ 1200 K:Normal 4 1.18.32 60 B 5 6,1 3 yo+ Thro 7 Handicap 14 E.KOÇAK BAHRİ ALDATMAZ 39 2.450 19 Video
05.10.2020 OVA BEYİ Elazığ 1200 K:Normal 4 1.27.60 55,5 BTT
1 5,5 4 yo+ Arabian 2 Handicap 14 A.GÜRGÖZE YÜKSEL ARSLAN 29 2.450 6 Video
04.10.2020 ARAS ARAS Diyarbakır 1200 K:Normal 4 1.19.96 55 B 3 3,35 2 yo Thro 4 Condition 2 M.KILINÇ MEHMET AKGÜNLÜ 2.000 19 Video
04.10.2020 BAŞKAYNAK Diyarbakır 1900 K:Normal 4 2.21.01 60 B 6 6,85 4 yo+ Arabian 1 Condition 4 F.ALTIN HALİL ASLAN 82 3.300 13 Video
01.10.2020 DİKMETAŞ KIZI Kocaeli 1200 K:Normal 4 1.26.21 57 H 10 9,8 3 yo Arabian 10 Maiden G.ÖZERTÜRK FERİDUN YUVARLAK 28 5.000 14 Video
20.09.2020 THIS IS MY GIRL Şanlıurfa 1200 K: 4 1.20.85 55 B 5 4 2 yo Thro 3 Maiden EY.YARDIMCI MUSTAFA YARDIMCI 15 3.700 18 Video
20.09.2020 SÜREYYA HANIM Şanlıurfa 1700 K: 4 1.52.54 56 BTT
2 3,2 3 yo Thro 9 Handicap 14 V.ÇİZİK ZİYA ŞEMENOĞLU 29 2.450 17 Video
09.09.2020 CRAZY CREW Elazığ 1200 K:Normal 4 1.19.97 55 5 5,9 2 yo Thro 8 Condition 3 M.KEKLİK BÜLENT YARDIMCI 23 2.450 18 Video
09.09.2020 NEW ALAÇAT Elazığ 1700 K:Normal 4 1.55.43 60 BTT
3 4 3 yo+ Thro 7 Condition 3 F.E.AKIL CEVHER CANLIKA 65 2.450 13 Video
09.09.2020 İPEKÇİHAN Elazığ 2000 K:Normal 4 2.32.06 59 4 3,95 4 yo+ Arabian 6 - ELAZIĞ VALİ A 3 M.A.SUBAY ABDULKADİR TOPRAK 87 9.800 20 Video
26.08.2020 DERBENTLİ Elazığ 1900 K:Normal 4 2.14.38 56 B 6 7,9 3 yo Thro 4 Condition 4 E.KOÇAK BAHRİ ALDATMAZ 33 2.475 18 Video
23.08.2020 YALAZTOPU Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.34.37 59 BTT
5 7,8 3 yo Arabian 4 Condition 4 S.BAKIR ENVER YILDIZ 33 3.300 18 Video
23.08.2020 YUTANGİRDAP Şanlıurfa 1400 K:Normal 4 1.39.78 61,5 B 3 2,3 4 yo Arabian 6 Handicap 14 A.GÜRGÖZE METİN ARSLAN 45 2.450 20 Video
17.08.2020 İSYANIM Şanlıurfa 1300 K:Normal 4 1.38.03 57 BH
15 7,8 3 yo Arabian 8 Maiden M.KILINÇ HALİL ARTUN 17 3.700 17 Video
16.08.2020 MAPRO Adana 2000 K:Normal 4 2.12.93 58 H 8 2,7 3 yo Thro 3 Condition 5 A.E.KARAKURT SEYDİ AKYILDIRIM 73 6.000 17 Video
05.08.2020 DEM DEM Elazığ 1200 K:Normal 4 1.17.97 58 7 3,2 3 yo Thro 6 Condition-6 M.KILINÇ BÜLENT DEMİR 61 4.800 20 Video
27.07.2020 ALTUNSARAY Şanlıurfa 1700 K:Normal 4 2.05.74 60 9 2 4 yo+ Arabian 8 Condition 3 A.GÜRGÖZE MEHMET NARÇİN 78 2.450 20 Video
50 records out of 723 are shown
Return to top
 
Loading...
 
 
GAZİ | TJK AT HASTANELERİ | TJK ATLA TERAPİ | TJK YAYINLARI | PONY CLUB